30 aprila, 2024

PGD ŠKOFJA VAS

Škofja vas 8, 3211 Škofja vas

Razpis

V nadaljevanju objavljamo razpis za tekmovanje v letu 2009:

Prostovoljno gasilsko društvo Škofja vas

razpisuje

11. TEKMOVANJE ZA MEMORIAL TONETA SENTOČNIKA

in

POKALNO GASILSKO TEKMOVANJE ČLANOV A, ČLANOV B, ČLANIC A in ČLANIC B za prehodni Pokal Gasilske zveze Slovenije za leto 2009

Tekmovanje bo v soboto, 12. Septembra 2009 od 14:00 dalje na poligonu pri gasilskem domu v Škofji vasi.

Tekmovalni disciplini:

1. VAJA Z MOTORNO BRIZGALNO

(Gasilske in gasilskošportne tekmovalne discipline 2003, str. 80)

2. ŠTAFETNI TEK Z OVIRAMI

(Gasilske in gasilskošportne tekmovalne discipline 2003, str. 111). Štafeta se izvede brez ovir s prenosom ročnika.

Tekmovanje bo izvedeno po Pravilih gasilske službe, v skladu z opisom tekmovalnih disciplin in po Navodilih za izvedbo pokalnega gasilskega tekmovanja.

Pri vaji z MB bo na tekmovalni progi zagotovljen tepih.

Nagrade:

· Pokali in medalje za prve tri enote v vseh kategorijah

· Prehodni pokali za zmagovalne tekmovalne enote

Prijava:

Prijave sprejemamo pisno na elektronski naslov: pgd.skofja.vas@gmail.com ali kmecl.tomaz@gmail.com ter na GSM 041 / 763 – 146, Kmecl Tomaž, najkasneje do 06. septembra 2009. Prijave na dan tekmovanja niso možne.

Na osnovi prijav bomo vsem prijavljenim tekmovalnim enotam posredovali časovnico nastopa na tekmovanju.

Tekmovalni odbor PGD Škofja vas